Zomerfestival Muziekpakhuis Ciao Italia 7 juli 2018

​3 Buitenpodia op de Bosboom Toussaint voor restaurant de Italiaan & cafe Toussaint


U waant zich op een piazza in ITALIË met: muziek, tarentella, dans
hapje drankje ,zon, ijs

Een heel programma met heel veel Italiaanse muziek!

Klassiek, jazz, pop & opera

Op het Muziekpakhuis zomerfestival Ciao Italia 7 juli hebben we 3 Italiaanse liederen voor iedereen om mee te zingen vanaf 16.45 uur!!

Special act:: Etna Sun  

Slotact: Filmorkest  Shot in the dark met filmbeelden

Programma 

Er zijn 3 podia: 

podium 1: La Piazza 

podium 2 La Scala 

podium 3 La Terrazza

Programma:

13.30 Het Nino Rota orkest o.l.v, Joost van Son Podium 3

13.45 Tumbao Cioa Ciao  o.l.v. Jochen Hachgenei Podium 1

13.52 Camzone di Coppa o.l.v. Jochen Hachgenei Podium 1

14.00 Pakhuiskinderkoor op reis naar Italie o.l.v. Hester Hentzepeter Podium 2

14.15 Quartetto Clarinetto basso o.l.v. Michel Duyves Podium 3

14.30 Vivaldi Can can o.l.v. Jiska ter Bals Podium 2

14.40 Respighi & the Godfather o.l.v. Jiska ter Bals Podium 2 


14.50 Candombe o.l.v. Jochen Hachnei Podium 1

15.00 Tycho vd Paverd o.l.v. Maarten van Diesfelt Podium 1

15.05 Tre Pezzi picolli per sedice o.l.v. Tjakina & Judith Podium 2

15.15 Posso Cantata un Arcobala o.l.v. Hester Hentzepeter Podium 2

15.20 Quartetto Rosa, Yuna, Tamar & Lena o.l.v. Patricia/Judith/Sonja Podium 2


15.30 Basso!!! o.l.v. Renato Fereira Podium 1

15.40 Santa Lucia o.l. v. Tobias Klein & Oleg Plotnikov Podium 2

15.45 Harpensemble met fluit 1e set o.l.v. Manja Smits Podium 2

15.55 Vechio Cavallo o.l.v. Jochen Hachgenei Podium 3


Acts met docentencombo:

16.05 Saul Mellema  o.l.v. Oleg Plotnikov & docentencombo Podium 1

16.10 Pop/Rock a la Italiana o.l.v. Marcos Baggiani & docentencombo Podium 1 


16.15  Harpensemble met fluit 2e set  o.l.v. Manja Smits Podium 2

16.25 Nuovo Ritmo o.l.v. Jochen Hachgenei Podium 3



acts met docentenstrijkkwartet:

16.35 Ciarda van Curci o.l.v. Jiska ter Bals Podium 2

16.40 Opera aria Quando mén vo Puccini o.l.v. Hester HentzepeterPodium 2

16.45 Duetto & Terzetto o.l.v. Hester HentzepeterPodium 2


Meezing acts: Iedereen kan meedoen. Oefen hier alvast de liedjes: klik 

16.55 Meezing opera La Traviata & Nabucco Patricia Rio Goncalves & Florian Just & docentenstrijkkwartet Podium 2

17.05 Zing mee "Italiano" met docentencombo Podium 1 


17.10 Ti Sento o.l.v. Charllotte & docentencombo Podium 1 

17.15 Level Up o.l.v. Machteld Wentzel & docentencombo Podium 1


17.30 Luna o.l.v. Heleen Karsdorp Podium 2

17.45 De Folkworkshop o.l.v. Paul Pallesen Podium 3 

18.00 Birds with a mission o.l.v. Heleen Karsdorp Podium 2

18.15 Banda o.l.v. Sonya Vos Podium 1

18.30 Vocapella o.l.v. Heleen Karsdorp Podium 2

18.55 Give up the & strijkers o.l.v. Simon Lutz Podium 1

19.10 Coro van Dam o.l.v. Mirjam van Dam Podium 2

19.25 Blue Moose & Cees o.l.v. Simon Lutz Podium 1

19.40 Con te Partiro BoCELLI o.l.v. Judith , Hester & Maarten Podium 2

19.45 Sinfonia Italiana o.l.v. Karen Langendonk Podium 3

20.00 Tombola uitslag loterij Podium 2 

20.15 Warehouse o l.v. Marc Winder Podium 1

20.30 Tough & Tender o.l.v. Heleen Karsdorp Podium 2 

20.45 Primavera door docenten Judith Groen & Michel Duyves Podium 3

21.00 Special act:  Etna Sun met Tarentalla dans Dans mee! Podium 1

21.30 Rogue o.l.v. Heleen Karsdorp Podium 2

21.45 Adesso Era docenten improvisatie (Felicity, Paul, Marcos) Podium 3

22.00 Slot act: Cinema Italiano o.l.v. Peter van Os met filmbeelden Podium 1


Like dit op Facebook: