Zomerfestival Muziekpakhuis 2017

​Zomerfestival Muziekpakhuis 2017 "Westerlicht"

zaterdag 8 juli vanaf 13.30 uur op 3 podia

i.s.m. café Toussaint op de Bosboom Toussaintstraat

Fantastisch nieuws: Tangarine & band sluit het programma om 22.00 uur af.

Zet die datum dus alvast in je agenda! Hierbij alvast een voorproefje,

hun nummer Things Go Like This: kllk

Ook is er het Groots Gitaarorkest om 20.00 uur. Neem je gitaar mee en speel mee! Bekijk de instructiefilmpjes (zie hieronder 20.00 uur of in het nieuws)

Muziek, eten, drinken, kampvuur, strobalen , dansen, zon & ijs

Toegang gratis


Programma:

Podium Toussaint

(Festival start om 13.30 uur op de andere podia.)

14.00 uur
Trommeltandem o.l.v. Bernt Nellen
Saul Mellema & vader Ties o.l.v. Oleg Plotnikov
Axel F o.l.v. Harm Wijntjes
Calypso Forever o.l.v. Jochen Hachgenei

15.00 uur
Special act: Bolster (band Maria Romijn) voor alle cowboys!
Cupsong/shake it off o.l.v. Bernt Nellen

16.00 uur
Guaguanco o.l.v. Jochen Hachgenei
The Wild Rovers o.l.v. Harm Wijntjes
Cuban Carneval o.l.v. Jochen Hachgenei

17.15 uur
Friday on my mind o.l.v. Harm Wijntjes
Vocapella o.l.v. Heleen Karsdorp
Son Nuevo o.l.v. Minco Coenraad

18.50 uur
Salero o.l.v. Minco Coenraad
Cerveza Fria o.l.v. Minco Coenraad

19.35 uur
High Sierra o.l.v. Charllotte Karlsted
Level up o.l.v. Machteld Wentzel
Before he cheats o.l.v. Charllotte Karlsted

20.00 uur
Groots Gitaarorkest Neem je gitaar mee!! Klik op de instructievideo & speel mee 8 juli!

Klik op de instructie video's (met dank aan Sander Panhuysen). We spelen 2 nummers:

Als een cowboy: klik

Wonderwall: klik


20.25 uur
Jordainettes o.l.v. Jeannet de Jager
Massai Mambo o.l.v. Thijs van Milligen

21.10 uur
Rise & Shine o.l.v. Jeannet de Jager
Warehouse o.l.v. Marc Winder

22.00 uur
Special act: als afsluiting
Tangarine


Podium Da Costa

13.30 uur
Kinderorkest Start the Strings!
o.l.v. Judith Groen
De blokfluitmeisjes met Julia
o.l.v. Teresa Matias
Kidsgroep
o.l.v. Machteld Wentzel

14.40 uur
Pakhuisstrijkers
o.l.v. Jiska ter Bals
O mio Babbino Caro
o.l.v. Hester Hentzepeter
Jazz Tchaikovsky cellosextet
o.l.v. Judith Groen

15.30 uur
Special leerlingenact:
De Vuurpijl opera Kees Olthuis o.l.v. Hester Hentzepeter

16.40 uur

Tough & Tender o.l.v. Heleen Karsdorp
Koor van Dam
o.l.v. Mirjam van Dam

18.10 uur
Happy Hearts
o.l.v. Walter Lampe
Luna
o.l.v. Heleen Karsdorp
Walsemble
o.l.v. Michel Duijves
 
   
19.25  uur
 Piano in & out
o.l.v. Walter Lampe

Podium La Strada

13.30 uur   
Fluitensemble
o.l.v. Karen Langendonk
Orchestra del Magazinna
o.l.v. Joost van Son
   
14.40  uur
Zoe & Hedda
o.l.v. Jac van Bekhoven
Martijn Langenkamp
o.l.v. Oleg  Plotnikov
Gustavo & Just
o.l.v. Bart van der Putten & Oleg Plotnikov
Tobias Ijlst  o.l.v. Oleg Plotnikov
Thomas Jonker
o.l.v. Oleg Plotnikov
   
15.30 uur
Eva & Sara Bennekom
o.l.v. Oleg & Sonja
Kinderensemble fluit & harp
o.l.v. Manja Smits
The Cellogirls
o.l.v. Tjakina Oosting
   
16.40 uur  
Hans Niemeijer celloduo
o.l.v. Judith Groen
Janneke Verheijen 
o.l.v.  Judith Groen
Billy boy & ander duet
o.l.v. Hester Hentzepeter
Folkworkshop
o.l.v. Paul Pallesen
   
18.10 uur  
Magica Leffe o.l.v. Jetta Starreveld
Roemer Gerdes
o.l.v. Dante Boon
   
   
19.25 uur   
Gitaaracts
o.l.v. Filippo Castelazzi

21.00 uur
Speciale docentenact

21.45 uur
Speciale docentenact

Op Toussaintpodium
22.00 uur
Speciale afsluiting
Tangarine & band

Met dank aan Pianoverhuur Amsterdam

Like dit op Facebook: