Muziekpakhuis Zomerfestival "Picknick" 2019

​Zomerfestival PICKNICK Muziekpakhuis 2019 i.s.m. café Toussaint

Muziek, dans, eten, zon en ijs!

Muziekfestival op 3 podia in de Bosboom Toussaintstraat van 13.30-23.00 uur

Kom heerlijk picknicken ook de hele buurt is welkom! Ook café Toussaint verzorgt picknickhapjes!

Bands, koren, ensembles & andere muziekacts van het Muziekpakhuis treden op! Toegang gratis!

Zeer gevarieerd concert:

Met ook twee speciale professionele acts:

Dans mee op!

Zuid Amerikaanse dansmuziek:

16.34 uur Mariachi band Los MescalezTrio met Claudia Valenzuela

Echoes from Africa , Caribbean riffs & Breakbeat:

21.18 uur The Zebra Streetband met Salvoandrea Lucifora

&

Kom kijken!

22.00 uur Slotact het Filmorkest "Shot in the dark" met filmprojecties

Ook meezingen kan op verschillende momenten!

Oefen alvast de meezingliedjes!

"Love is All" Roger Glover om 20.24 uur oefenvideo

"Is this love" Bob Marley om 20.51 uur alleen refrein: "Is this love etc" oefenvideo

"The Teddy Bears Picknick" om ongeveer 22.45 uur oefenvideo


Programma zaterdag 29 juni:

podium 2: 13.30 Junior Strijkers o.l.v. Jiska ter Bals

podium 2: 13.41 Pakhuisstrijkers o.l.v. Jiska ter Bals

podium 1: 13.53 Give up the Funk o.l.v. Simon Lutz

podium 3: 14.08 Quintuplet o.l.v. Bernt Nellen

podium 2: 14.16 Blame it on the Bossa nova o.l.v. Jetta Starreveld

podium 1: 14.28 New World o.l.v. Simon Lutz

podium 3: 14.40 Merengue o.l.v. Jochen Hachgenei

podium 2: 14.50 Feestelijk kinderkoor o.l.v. Hester Hentzepeter

podium 1: 15.10 Blue Moose meets Nat King Cole o.l.v. Simon Lutz

podium 3: 15.25 Kinderensemble o.l.v. Manja Smits & Karen Langendonk

podium 3 :15.39 De Tijgers o.l.v. Tjakina Oosting

podium 3: 15.46 Cellotrio "Dansen mag!" o.l.v. Tjakina Oosting

podium 2: 15.52 Kidsgroep goes LaLalive! o.l.v. Charllotte Karlsted

podium 1: 16.02 Charanga project o.l.v. Claudia Valenzuela&Minco Coenraad

podium 2: 16.22 Vocapella o.l.v. Jetta Starreveld

podium 1: 16.34 "Speciale act" Mariachi band Los MescalezKwartet met Claudia Valenzuela

podium 3: 16.54 Rumba Guanguanco o.l.v. Jochen Hachgenei

podium 2: 17.00 Luna o.l.v Nicoline Snaas/Jetta Starreveld

podium 1:17.17 Son Nuevos o.l.v. Minco Coenraad

podium 3: 17.32 Contra, Contra o.l.v. Renato Ferreira

podium 2: 17.37 Mixed Salad o.l.v. Jetta Starreveld

podium 1: 17.49 Los Flamantes o.l.v. Minco Coenraad

podium 3: 18.09 Bas, Bas o.l.v. Renato Ferreira

podium 2: 18.14 Carla van der Wal o.l.v. Dante Boon

podium 1: 18.19 Friday on your mind o.l.v. Harm Wijntjes/Raya Hadzhieva

podium 3 :18.31 Nicks Rumba o.l.v. Jochen Hachgenei

podium 1: 18.39 Wally and the Bush Kangaroos o.l.v. Walter Lampe

podium 2: 19.56Sing on o.l.v. Machteld Wentzel

Leerlingenacts met docentencombo o.l.v. Sander Panhuysen:

podium1 : 19.08 Saul Mellema o.l.v. Oleg Plotnikov

               19.15 Rogue o.l.v. Nicoline Snaas/Jetta Starreveld

                    19.29 Zeno & Friends o.l.v. Marc Winder

podium 3: 19.34 Schuif maar aan o.l.v. Michel Duyves

Leerlingenacts met docentencombo o.l.v. Sander Panhuysen:

    podium 1: 19.46 Koor van Dam o.l.v. Mirjam van Dam

                        20.03 Level up o.l.v. Machteld Wentzel

                        20.17 Ole Hoekstra o.l.v. Sander Panhuysen

                        20.24 "Love is All" meezinger o.l.v. docentencombo

Midden op het plein: :20.34 Loterij uitslag

podium 2: 20.39 Birds on a Mission o.l.v. Monique Adelhart Toorop

podium 1: 20.51 Warehouse o.l.v. Marc Winder Met meezinger "Is this love"

podium 2: 21.06 Tough & Tender o.l.v. Monique Adelhart Toorop

podium 1: 21.18 Special act "Zebrastreetband"met Salvoandrea Lucifora

podium 3: 21.38 Folkworkshop o.l.v. Paul Pallesen

podium 1: 22.00 Slotacts met Projecties "The Teddy Bears Picknick" : Filmorkest Shot in the dark o.l.v. Peter van Os

Met meezinger "The Teddy Bears Picknick"


Like dit op Facebook: